Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Halkalı buğday tenli escort gayet doğal

  • Liste: 30 Eylül 2016 17:52

Açıklama

Güneşli bir günde çimenlerin üzerinde tabiatı hissetmek ve onun bir parçası olduğunu düşünmek ne güzeldir. Ya da güzel bir mekanda şarap yudumlamak mumların ışığında. Eğlenmek için çok önemli ama yalnız eğlenmek de olmuyor ki. Sizi siz gibi anlayan insanlar ile bu aktiviteler ancak anlam kazanıyor ve gerçek anlamda eğlenceli oluyor. Bu sebeple siz erkekler ile zaman geçirmeyi çok seviyorum ve tanımayı.

Özellikle bir tipim var diyemem ben daha çok akşam pencereler çekildiğinde kumaşı değil, arkasında olanı biteni merak edenlerdenim. Bu sebeple diyebilirim ki sizinle zaman geçirmek ve bu esnada da sizi tanımaya çalışmak benim için gerçekten güzel anlar yaşamama vesile.

Bir kadın olarak kadınlarla anlaşamıyorum, sanırım bu erkeklerin güzel kadınlara karşı ilgisinin tavan olmasından kaynaklı ki ben de 23 yaşında henüz üniversitesi bitmemiş, sarışın – kumral arası kendisine has bir teni ve saç rengi olan, kahve rengi gözlü, 170 boyunda ve kesinlikle son derece fit bir bayan olduğum için erkekler bana bayağı bir ilgi gösterir.

Ben erkeklerden ilgi bekliyorum elbette, erkekler de benden güzel dakikalar yaşatmamı ama o hususta da bazı şartlarım var. Onlardan bir tanesi temizlik, ikincisi ise korunmadır.

İnsan bedenleri bir birine sınır tanımadan temas ettikleri zaman temizlik gerçekten önemli bir unsur haline geliyor ve korunma da sadece doğabilecek kazaları değil, hastalıkları da önler ve bu da çok önemli. Eğer şartlar uyuyor ise zaman geçirmek için beni aramayı düşünebilirsin.

İlan Referans ID: 87557c9925f6165c

Etiket Yok

141 toplam görüntüleme, 2 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

Satılan İlanlar